Verity. Coraz większy mrok dla niego” to książka autorstwa amerykańskiej pisarki, Colleen Hoover. Czytelnik na każdej stronie z pewnością znajdzie masę mroku oraz niepewności. Historia trzyma w napięciu aż do samego końca, nie dając nawet chwili na odpoczynek od napływających emocji oraz przerażenia. To thriller psychologiczny, który zaskoczy niejedną osobę.

Verity. Coraz większy mrok – wątek główny

Jest to opowieść o autorce książek, Venity Crawford, miłującej się przede wszystkim w thrillerach. W wyniku tragicznego wypadku, zostaje sparaliżowana i trafia na wózek inwalidzki. Choroba nie pozwala jej na dokończenie jednego z dzieł, dlatego też jej mąż zatrudnia Lowen Ashleigh, w celu dokończenia powszechnie znanego bestsellera. Kobieta, jeszcze przed rozpoczęciem pracy, znajduje wśród zapisków Venity coś bardzo niepokojącego, nigdy nieopublikowanego. Notatka okazuje się być mrożącą krew w żyłach spowiedzią autorki, odkrywającą jej mroczny sekret. Lowen w międzyczasie zbliża się do Jeremiego Crawforda, a tym samym staje się częścią rodziny. Manipulacja to nie jedyna rzecz, której można się spodziewać.

Verity. Coraz większy mrok – dla kogo?

Jest to thriller psychologiczny, który z pewnością zachęci do przeczytania nawet najbardziej wymagających czytelników. Niezwykle przerażająca historia sprawi, że nie będzie można się od niej oderwać. Emocje towarzyszące w trakcie lektury są niezapomniane i już na zawsze pozostawią po sobie ślad. Colleen Hoover odsłoniła tym razem swoje niezwykłe umiejętności pisarskie w zupełnie innym gatunku, niż zwykle. Jej lekkie pióro w zestawieniu z thrillerem stanowi niecodzienne połączenie, które przełożyło się na wielki sukces.

Książka jest efektem pracy Colleen Hoover, czyli amerykańskiej pisarki, która od ponad dekady zalewa czytelników swoimi bestsellerami. Jej niezwykły talent do pisania, każdego roku zachęca tysiące nowych czytelników do wgłębienia się w jej twórczość i pozostania wiernym kolejnym publikacjom.