Słynna autorka bestsellerów Colleen Hoover powraca w zupełnie innym stylu z powieścią “Verity. Coraz większy mrok”. Poznaj thriller psychologiczny, który zmrozi krew w żyłach i zagwarantuje wysokie emocje. Pełna pasji i mroku powieść utrzyma w napięciu do ostatnich stron.

Mroczna historia

Popularna autorka thrillerów, Verity Crawford ulega tragicznemu wypadkowi i zostaje sparaliżowana. Żeby zadowolić czytelników, jej mąż zatrudnia inną pisarkę, by ta dokończyła serię książek jego chorej żony. Posadę przyjmuje Lowen Ashleigh, młoda autorka mierząca się z kłopotami finansowymi. Pojawia się w posiadłości Crawfordów i podejmuje powierzonemu zadaniu z zapałem. Nie spodziewa się jednak natknąć na tak szokujący materiał, jak to co znajduje.

Lowen zostaje wciągnięta w wir tajemnic i mrocznych obsesji. W notatkach do książki odnajduje spowiedź Verity, którą wstrząsa nią do głębi. Mroczny splot wydarzeń sprawia, że Lowen coraz bardziej przybliża się do męża autorki, Jeremy’ego. Losy tej trójki zaczynają się przenikać i prowadzić do coraz bardziej nieprzewidywalnego końca…

„Verity. Coraz większy mrok” to opowieść o małżeństwie i szaleństwie. Stawiająca czytelnika przed pytaniem – czy można kochać za mocno? Ten pełen tajemnic thriller o mrocznych tonach potrafi zszokować i wbić w fotel. Miłośnicy mocnych wrażeń z pewnością się nie zawiodą.

Nowość dla miłośników Hoover

Literatura Colleen Hoover cieszy się popularnością wśród kobiet na całym świecie. Autorka sama mówi o tym, że jej twórczość nie zamyka się w jednym gatunku. Ta pozycja z pewnością różni się od jej wcześniejszej twórczości. Colleen znana jest z romansów i powieści new i young adult. Jej najpopularniejsze pozycje to “It ends with us”, “November 9” czy “Ugly love”. Z biegiem czasu jej twórczość rozwija się i zmienia. “Verity. Coraz większy mrok” okrzyknięta jest jej najbardziej dojrzała i mroczną powieścią. Z pewnością przyniesie odrobinę świeżości dla fanów twórczości amerykańskiej pisarki i przyciągnie nowe grono czytelników.